ÜYE OLMAK İÇİN ALTTAKİ LİNK İ TIKLA

27 Şubat 2013 Çarşamba

ERSAĞ 
ÜYE OL PARA KAZAN
HELAL ÜRÜN KULLANMAK NASİP İŞİDİR.
ERSAĞ ÜYELİK FORMU

ERSAĞ HELAL SERTİFİKASI
ÜRÜNLERİMİZ BİTKİSEL VE HELAL DIR
http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=576374
SİPARİŞ TLF:: TLF: 
VİZYONUMUZ
Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı doğal içerikli temizlik ürünleriyle yarınlarımız dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir çevre toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak. Amacımız,kendi ülkemizde,kendi insanımızla,kendi ürünümüzü daha sağlıklı,daha çevreci ve daha ekonomik olarak,önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya yayılarak,Kendi gezegenimize sahip çıkmak.Bu amaç ve gayeyle yola çıkan,şirketimizin tek desdekçileri,Çevreci ve Milletini seven sizlersiniz.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla ,bu yolda yılmadan,yorulmadan beraberce ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.
ERSAĞ ÜYELİK FORMU

MİSYONUMUZ
 Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapa bilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak. Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

POLİTİKAMIZ
 ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek. Çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek. Çevreye, doğaya ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek. Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, sürekli ne pahasına olursa olsun; Çevreyi sürekli korumak ve sürekli çevreye maddi manevi yatırımlar da bulunmak.


ERSAĞ SERTİFİKALAR

1 yorum:

 1. Ersağ Şirketi Temsilcisi olmak tamamen ücretsizdir.

  Ersağ'a Ücretsiz üye olarak %25 indirimli evinizin ihtiyaçlarını
  alabilirsiniz.

  Hem de yüksek kar marjı ile ersağ bitkisel organik içerikli ürünlerin satışını yapabilirsiniz.


  Ersağ Ürünleri tamamen bitkisel içerikli ve tüm ürünleri Ersağ şirketi üretmektedir.

  Ersağ da Her ay ürün alma zorunluluğu yoktur.

  Ersağ, Ürün yelpazesinde ki yaklaşık 88 farklı ürünün üreticisidir.

  Ersağ Ürünleri herkesin temel ihtiyacı olan en önemli temel ihtiyaç ürünleridir. Bu yüzden çok kolay tavsiye edilmektedir.

  Ersağ Şirketi %100 yerli firmadır.

  Eğer ilk seferde 100 TL sipariş verirseniz %10 daha indirim hakkı kazanırsınız ve bu indirimler ömür boyu geçerlidir.

  Artık sonraki alışverişlerinizi %35 indirimli alacaksınız demektir. Bu siparişiniz aynı zamanda sizin kendinize bağlı temsilciler kaydederek organizasyon kurabilme hakkı da kazandıracaktır ve böylece daha da indirimli ürün alırsınız. Ekibinizden de yüksek prim kazancı elde edersiniz. Ersağ Ürünleri Organik bitkisel içeriklidir,

  Türkiye'de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk şirkettir.

  Eğer siz de bizimle işbirliği yaparak ekstra bir harcama yapmadan hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de üstüne Para kazanmak isterseniz şimdi buradan üye olabilirsiniz..
  http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=405870

  YanıtlayınSil

ERSAĞ GIDA TAKVİYELERİ

ERSAĞ GIDA TAKVİYELERİ
ERSAĞ GIDA TAKVİYELERİ

ÜYE GİRİŞİ ÜYE OLMAK İÇİN ALTTAKİ LİNK İ TIKLA